Rezervace

Od nových hostů přijímáme rezervace přes Booking.com. Tam naleznete naše nejlepší ceny a oceníte rezervaci a placení na pár kliknutí. V případě pobytu delšího než 4 noci nebo v případě rezervace většího počtu apartmánů či pokojů nás prosím neváhejte kontaktovat a požádat o přímou nabídku. Pokud jste u nás už byli, není problém rezervovat přímo, stačí nám poslat zprávu. Platnost přímé rezervace je podmíněna zaplacením zálohy.

Rezervujte přes Booking.com :

Všechny naše apartmány

PRAVIDLA UBYTOVÁNÍ

CO JE V CENĚ

Cena se rozumí za ubytování objednaného počtu osob na objednaný počet nocí bez stravování. Na požádání Vám připravíme cestovní dětskou postýlku. V ceně je přiměřený počet ručníků a ložní prádlo. Na žádost je možný úklid apartmánu během pobytu za malý poplatek. Cena zahrnuje DPH 10%.

STORNO POBYTU

Storno se řídí podmínkami rezervačního systému, přes který objednáte pobyt. V případě přímé rezervace jsou podmínky storna uvedeny v nabídkovém emailu.

PŘÍJEZD / ODJEZD

V den příjezdu je apartmán připraven od 16:00. Dospělí hosté předloží při příjezdu platný doklad totožnosti. V den odjezdu musí být apartmán připraven k předání do 11:00.

MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST

Nejvyšší počet ubytovaných osob je:
Apartmány 01, 02 a 04 a pokoje 05 a 06: max 2 dospělí a 2 děti nebo max 3 dospělí.
Apartmán 03: max 5 osob (tento apartmán není určený pro pobyt dětí).

DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Domácí mazlíčky neubytováváme vzhledem k charakteru našich apartmánů.

KOUŘENÍ

Uvnitř budovy je kouření zakázáno (pozor: máme požární detektory kouře a hodně hlasité sirény). Je možné kouřit na vyhrazeném místě venku na kryté pavlači.

DOMOVNÍ ŘÁD

Zelená plocha zahrady není pochozí vzhledem k druhům okrasných rostlin. 

Noční klid je od 22:00 do 7:00. 

Osoba, která ubytování objednala, odpovídá za škody způsobené kteroukoli spolu ubytovanou osobou nebo dětmi. Prosíme hosty, aby nenechávali děti bez dozoru. 

Při ztrátě klíče je nutné uhradit náklady na výměnu zámků. Při ztrátě vybavení apartmánu účtujeme pořizovací cenu nové věci a náhradu času ztraceného pořízením náhrady v sazbě 250 Kč/h.